Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор" на Запорізькому шосе

Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор" на пр. Слобожанський

Тойота Центр Кривий Рiг "Алмаз Сiстем" на пр. Миру

Yaris

Меткий на витівки

Модель Кузов Двиг. КПП Спецификация

 YARIS 1,0

City

(CF)

Hatchback

5 дв.

5 місць

1,0 VVT-i
69 л.с.
5 МТ

City: Кондиціонер. Оздоблення сидінь тканиною. ABS + BA + EBD (Антиблокувальна система гальмування з системою допомоги при екстреному гальмуванні та електронною системою розподілу гальмівного зусилля). Подушки безпеки: фронтальні для водія та переднього пасажира. бокові для водія та переднього пасажира. вимикач подушки безпеки переднього пасажира. Ремені безпеки: переднатяжні пристрої з силовими обмежувачами. візуальне та звукове попередження про непристебнуті ремені. Передні сидіння з механізмом зменшення ризику хлистової травми шиї (технологія WIL). Кріплення дитячого крісла стандарту ISOFIX у крайніх сидіннях 2-го ряду. Замок, що попереджує відкривання дітьми задніх дверей зсередини. Іммобілайзер. Електросклопідйомники передніх дверей (водія з функцією "Auto"). Зовнішні дзеркала заднього виду: електропривід регулювання. обігрів з автотаймером. Монохромний мультиінформаційний дисплей на панелі приладів. Аудіосистема (радіо, CD/MP3/WMA) та 6 динаміків. cистема безпровідного зв'язку за протоколом Bluetooth™. порт для підключення USB-пристроїв або iPod / iPhone. Мультифункціональне кермо: регулювання за висотою та глибиною. управління аудіосистемою. Розетка 12В у нижній частині центральної консолі. Рефлекторні галогенні фари з денними ходовими вогнями (LED). Механічний коректор кута нахилу передніх фар. Система головного освітлення з автоматичним відключенням «Follow me home». Світлодіодний задній протитуманний ліхтар. Обігрів заднього скла з автотаймером. Склоочисник заднього скла з омивачем. Сонцезахисні козирки з дзеркалом для переднього пасажира. Передні сидіння: механічне регулювання положення сидіння водія у 6 напрямках. механічне регулювання положення сидіння переднього пасажира у 4 напрямках. 2-й ряд сидінь: складувані спинки в пропорції 40:60. Колісні диски сталеві 14-дюймові, шини 175/65 R14.

YARIS

1,5 Live

(JN) 

Hatchback

5 дв.

5 місць

1,5

VVT-i

111 л.с.

CVТ

Live: див. City + Система стабілізації автомобіля - VSC (тільки для CVT). Система допомоги під час старту вгору - HAC (тільки для CVT). Центральний замок з дистанційним управлінням. Пелюстки перемикання передач (тільки для авто з CVT Multidrive S). Кермо оздоблене комбінованою шкірою. Ручка селектора АКПП оздоблена комбінованою шкірою. Оздоблення сидінь тканиною з додатковою стрічкою. Внутрішні ручки сріблястого кольору. М'які вcтавки на панелі приладів та картах передніх дверей. Сонцезахисні козирки з дзеркалами для водія та переднього пасажира. Панель приладів з тахометром. Колісні диски сталеві 15-дюймові, шини 185/60 R15.

YARIS

1,5 Active

(NC)

Hatchback 5дв.

5 місць

1,5

VVT-i

111 л.с.


CVТ

Active: див. Live + Клімат-контроль (незалежне регулювання температури зон водій / передній пасажир). Передні сидіння з підігрівом. Аудіосистема Toyota Touch 2 (радіо/MP3/WMA) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 7.0" та 6 динаміками. Камера заднього виду з статичною проекцією. Мультиінформаційний кольоровий TFT-дисплей 4,2" на панелі приладів. Електросклопідйомники передніх та задніх дверей (водія з функцією "Auto"). Відділення для рукавичок з охолодженням та підсвічуванням. Прожекторні галогенні фари (лінза) з денними ходовими вогнями (LED). Протитуманні фари. Підсвічування панелі приладів Optitron з регулюванням яскравості. М'які вcтавки карт задніх дверей. Підлокітник сидіння водія, відкидний. Карман на спинці сидіння переднього пасажира.

YARIS

1,5

Y20

(75)

Hatchback

5 дв.

5 місць

1,5

VVT-i

111 л.с.

CVТ

Y20: див. Active + Сіра глянцева решітка радіатора. Боковий молдинг з сірою глянцевою вставкою. Задня стійка кузова чорного кольору. Корпуси дзеркал заднього огляду сірого кольору. Ювілейна емблема "Y20" на задній стійці кузова. Ювілейна емблема "Y20" на панелі приладів. Колісні диски легкосплавні у т.ч. запасне колесо. Шини 185/60 R15.

YARIS

1,5 Style

(A1/A2/A3) 

Hatchback

5 дв.

5 місць

1,5

VVT-i

111 л.с.


CVТ

Style: див. Active  + Дах чорного кольору. Стеля чорного кольору. Захисні шторки-подушки передні та задні, Подушка безпеки колінна для водія. Склоочисники з сенсором дощу. Сенсор освітлення. Внутрішнє дзеркало заднього виду з функцією автоматичного затемнення. Сонцезахисні козирки облаштовані дзеркалами з підсвічуванням. Регулювання положення сидіння пасажира за висотою. Акустичне лобове скло. Чорна глянцева решітка радіатора "Style". Боковий молдинг з чорною глянцевою вставкою. Корпуси дзеркал заднього огляду чорного кольору.. Важіль стояночного гальма оздоблений комбінованою шкірою. Прожекторні галогенні фари (лінза) із світлодіодними денними ходовими вогнями. Світлодіодні задні габаритні ліхтарі та стоп-сигнали. Колісні диски легкосплавні. Запасне колесо сталеве. Шини 185/60 R15.

  • A1 - колір кузова «червоний перламутр» та бордові вставки інтер'єру. 
  • A2 - колір кузова «синій металік» та сині вставки інтер'єру.
  • А3 - колір кузова «білий перламутр», «сірий металік», «синій металік», «червоний перламутр»   та чорні вставки інтер'єру.

 

Нами було докладено всіх зусиль до подання точної інформації, але при цьому ми зберігаємо за собою право без попередження вносити зміни до технічних характеристик, цін, складу обладнання та вилучати з асортименту певні позиції. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова, й як така не являє собою ні оферти на продаж конкретного транспортного засобу, ані переліку його технічних характеристик. За довідками про актуальні технічні характеристики та наявність просимо звертатися до місцевого центру Toyota. Усі права зберігаються за правовласником.

Аргументи на користь Toyota

© 2020 «Тойота Центр Днiпро». Усі права зберігаються за правовласником.