Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор" на Запорізькому шосе

Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор" на пр. Слобожанський

Тойота Центр Кривий Рiг "Алмаз Сiстем" на пр. Миру

Yaris

Відчуй енергію

 

Toyota Yaris - це компактний і економічний хетчбек для міста, який отримав новий, ще більш стильний і сучасний, екстер'єр та інтер'єр. Автомобіль представлений в Україні в п'яти варіантах комплектації на вибір. Yaris оснащується бензиновим двигуном об'ємом 1,0 л. та п'ятиступінчастою механічною коробкою передач або двигуном об'ємом 1,5 л. й шестиступінчастою механічною коробкою передач або автоматичною коробкою передач (варіатор) на вибір.

 

Новий Yaris знайшов яскраву індивідуальність завдяки дизайну екстер'єру, який виділяє хетчбек своїм нетиповим видом серед конкурентів в сегменті "B" -класу. Дизайн екстер'єру виконаний у фірмовому стилі Toyota "Under Priority" та "Keen Look". У дизайні поєднуються чіткі перехресні лінії навколо логотипу в передній частині автомобіля, які відокремлюють змінені верхню і нижню решітки радіатора. Привертають увагу також елегантні прожекторні фари зі світлодіодними денними ходовими вогнями. У задній частині автомобіля змінений дизайн бампера та ліхтарів, в яких зараз використовуються світлодіоди.

 

Також було докладено багато зусиль для збагачення інтер'єру моделі Yaris. Перед виробником стояли і були успішно виконані три основних завдання для поліпшення автомобіля: по-перше, збільшити відчуття простору салону і динамічності автомобіля; по-друге, підвищити рівень якості матеріалів; та, по-третє, запропонувати більш широкий вибір кольорів і комплектацій. У ходовій частини була змінена підвіска для одночасного підвищення рівня комфорту і керованості автомобіля. Велику увагу виробник також приділив зменшенню рівня шумів для забезпечення комфортної атмосфери в салоні.

Аргументи на користь Toyota

© 2020 «Тойота Центр Днiпро». Усі права зберігаються за правовласником.