Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор" на Запорізькому шосе

Тойота Центр Днiпро "Алмаз Мотор" на пр. Слобожанський

Тойота Центр Кривий Рiг "Алмаз Сiстем" на пр. Миру

PROACE Очікується незабаром

Партнер для будь-якої роботи

PROACE. Розумні рішення, яким Ви можете довірити будь-яку роботу! 

 

PROACE - це потужний вантажний автомобіль для широкого спектра перевезень. Незалежно від того, наскільки великий Ваш бізнес і незалежно від Вашої роботи, новий PROACE задовольнить всі Ваші транспортні вимоги.

 

PROACE ― ідеальний фургон для вирішення будь-яких завдань.

Бути власником малого бізнесу ― це одночасно працювати за кількох людей. PROACE завжди готовий допомогти, адже цей фургон створений відповідати всім Вашим потребам. Доступні три варіанти довжини кузова (компактний, середній та довгий), п'ять типів кузова, що гарантують вражаючі можливості та зручний доступ, а також практичні рішення Smart Cargo та Mobile Office. PROACE має рішення для будь-якого завдання.

 

Toyota до ваших послуг

Toyota Service є Вашим надійним партнером та гарантує власникам PROACE саме ту якість та компетентність, які їм необхідні.  Наші технічні спеціалісти навчаються за найвищими стандартами, використовують лише оригінальні деталі та забезпечують безцінний рівень сервісу. Гарантуючи оптимальне співвідношення «ціна-якість» і зручне обслуговування, Toyota вигідно вирізняється серед інших та вміє тримати темп ділового життя.

 

Партнер у будь-якій роботі

Від невеликого стартапу до підприємства, що зростає, ― незалежно від розміру Вашого бізнесу Ви переконаєтеся, що PROACE підходить для вирішення всіх Ваших завдань.

Аргументи на користь Toyota

© 2020 «Тойота Центр Днiпро». Усі права зберігаються за правовласником.